Bu 4tb sıkıntı

Merhaba hocam bu  4tb duruyordu ve 2 tb bölmüş bunu nasıl güzeltirir bu 4tb lazımdı bu depo çok iyi geliyor dosya ama 2 tb yarım çok az çok geliyor bu birsey yaramıyor sıkıntı sadece 4tb güzeltirirmek lazım ama bu mrb mı yok gtr mı..?

mehmetakif35 mehmetakif35 (1)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Disk Management Tool Kullana Bilirsin Ama Dikkatli OL Verilelerini Kaydet Yedekele Bir Yere Ciddi Veri Kaybı Olur

    prhont prhont (1)
    1 ay önce cevaplandı