Bu link ne içeriyor?

arkadaşlar merhhaba acaba bu link ne içeriyor?

Goo.gl/GXXX

sizc ne içeriyor facebookta paylaşılan yeni oyun buldum linklerinden bir tanesi tıklamadım ama çok merak ediyorum ona göre sayfayı şikayet edicem

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Link reklam içeriyor.

    Verilen reklam ise http://tr.loa2.com/ linkine gidiyor.  League of angels 2 oyununa ait bir link.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler şikayet etmeme gerek var mı? toprak34 7 yıl önce
    • bir şey daha sorabilirmiyim toprak34 7 yıl önce
    • @hamburger şüpheli bulduğun linkleri buradan paylaşmazsan iyi olur. Sonuçta merak edip tıklayacak olan kullanıcılar mevcut. hakan 7 yıl önce