Bu mesaja artık erişilemiyor

Facebook bana gelen bir mesajı okumak istediğimde aşağıdaki gibi bir hata alıyorum:

Bu konuşmaya yanıt veremezsin.

Bu mesaja artık erişilemiyor;. Mesajın kötü amaçlı olduğu belirtildi veya mesaj spam olarak işaretlendi.

Facebook'a Bu mesaja artık erişilemiyor hatasının çözümü ve sebebi nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta size gelen mesajları açmak istediğinizde

    Bu konuşmaya yanıt veremezsin. Bu mesaja artık erişilemiyor;Mesajın kötü amaçlı olduğu belirtildi veya mesaj spam olarak işaretlendi.

    hatasının  sebebi gelen mesajın spam yani istenmeyen mesaj olması ve facebook tarafından engellenmesidir. Muhtemelen bu mesaj arkadaş listenizin dışında birisinden gelmiştir.  Aynı şekilde bu mesajı facebook üzerinde binlerce kişi bu mesajı almıştır.  Gelen Mesajın içinde size zarar verebilecek bir link olma ihtimali çok yüksektir.

    Mesaj virüs barındıran bir link içeriyor olabilir. Bu gibi durumlarda kullanıcıların şikayetleri doğrultusunda Facebook gelen spam mesajı engeller ve siler. Bu şekilde spam mesajları görmeniz okumanız mümkün değildir.

    pelinny pelinny (863)