Bu öğenin özellikleri kullanılamıyor hatası nasıl çözülür

Bilgisayarım klasöründeki herhangi bir diskte sağ tıklayıp özellikler şeçeneğine tıklayınca Bu öğenin özellikleri kullanılamıyor hatası veriyor bu hatayı nasıl çözebilirim

http://i.hizliresim.com/NEJdbL.png

firatvural firatvural (-136)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7  / Windows 8  Bu öğenin özellikleri kullanılamıyor çözüm:

    Bu öğenin özellikleri kullanılamıyor hatası Windows 7'de basit bir kayıt defteri işlemi ile çözülebiliyor. Buradan Bu öğenin özellikleri kullanılamıyor hatasının çözümü için gerekli dosyayı indirebilirsin:

    İndirdiğin dosya .reg uzantılı bir kayıt defteri dosyası. Bu dosyayı (Bu-ogenin-ozellikleri-kullanilamiyor.reg) çift tıkla. Uyarı verecek onaylayarak yüklenmesine izin ver.

    Daha sonra bilgisayarını yeniden başlat.

    murat murat (12492)