BU UYGULAMA BİLGİSAYARINIZDA ÇALIŞMIYOR HATASI !!!!!

ARKADAŞLAR BUGÜN WİNDOWS 8.1 BİLGİSAYARIMA YÜKLEMİŞ OLDUĞUM WATCH DOGS İSİMLİ OYUNU ( HİÇBİR SORUN  & SIKINTI ÇIKMADAN ) İNTERNETTEN TORRENT YOLU İLE İNDİRDİM BÜTÜN KURULUM TAMAMLANDI FAKAT OYUNU BAŞLATMAK İÇİN TIKLADIĞIM ZAMAN '''BU UYGULAMA BİLGİSAYARINIZDA ÇALIŞAMIYOR BİLGİSAYARINIZA UYGUN BİR SÜRÜM BULMAK İÇİN YAZILIM YAYIMCISIYLA İLETİŞİM KURUN''' HATASI VERİYOR

(PROBLEMİN ÇÖZÜLMESİ İÇİN ) UYUMLULUĞU ( YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRDIM , WİNDOWS 7 , WİNDOWS XP SERVİCE PACK 3 İLE ) DEĞİŞTİRDİM YİNE DE HATA VERMEYE DEVAM EDİYOR ÇÖZÜM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

HATA GÖRÜNTÜLERİ ;

1)

2)

immortalturk immortalturk (1)
8 yıl önce sordu

  • Merhaba, soru başlığınızı ve içeriğini küçük harf ile yazmalısınız. hakan 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

bilgisayarın 32 bitse böyle bir sorunla karşılaşırsın. muhtemelen o oyun 64 biti destekliyor eğer 32 bit sürümü yoksa yapacak birşey yok üzgünüm.

utkucabir utkucabir (1)