Bu videodaki resim nedir?

Merhabalar! YouTube'da müzik eşliğinde bir video buldum. Yani, daha doğrusu Video'da bir resim var. O resmin neye ait olduğunu bilmiyorum. Bir filmden mi? Yoksa Wallpaper mı? Ne olduğu konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler. https://youtu.be/GhlLy2elSlI

ebuhasan ebuhasan (30)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Çevrimiçi Çizgi Roman 'a ait bir resim. Yalnız verdiğiniz linkteki video animasyonlu yapılmış halidir.

    İsmi:  Ghostblade

    Türkçe kaynak için buraya

    İngilizce kaynak için buraya bakın

     youtube de videoları var.

    muvel muvel (332)
    4 yıl önce cevaplandı

      EK: ne yapıcaksın o resmi? @kerembey

      ilkaybaki ilkaybaki (236)
      4 yıl önce cevaplandı

        Sanırım, Türkçesi yok bu çizgi romanın?

        ebuhasan ebuhasan (30)