bu whatsapp sürümünün geçerlilik süresi doldu. güncellemek için app store'a gidin.

iphone 5  ve ios sürümü olarak 10.3.4 yüklü. whatsapp uygulamasında sohbet yedeğim kapalı durumda ve şu an uygulamayı açamıyorum. benim için önemli ses dosylarına erişmem gerekli. bunlara nasıl erişim sağlayabilirim. uygulamayı güncelle dediğimde ana ekrana atıyor ve app store da güncelleme yapamıyorum.

wolverine wolverine (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yanlış hatırlamıyorsam 10.3.4 artık Whatsapp güncellemesi alamayacak. Bu sebepten Whatsapp bu whatsapp sürümünün geçerlilik süresi doldu uyarısı alıyorsun.

    App Store'a gitsen bile Whatsapp güncellenmeyecek.

    Aklıma gelen şu: iTunes ile bilgisayara telefonunu yedeklemeyi deneyebilirsin. Daha sonra bu yedekler arasında Whatsapp Media klasörünü arayabilirsin.

    hakan hakan (15424)