Bütün Sistemlerin Giriş Şifrelerini Kırmak

İlk Önce Merhaba Arkadaşlar;

Ben şimdilik windows 8.1 Pro Kullanıcısıyım girerken şifre istiyorya onun şifresini nasıl kırabilirim sadece windows 8 için demiyorum ben sık sık işletim sistemi değiştiriyorum ve bazı arkadaşlarımın bilgisayar ile sıkıntısı olunca yardım ediyorum böyle bir program biliyormusunuz bütün işletim sistemlerinin giriş şifresini kırabilecek yoksa en azından win 7,win xp,win vista gibi sistemleri kırabilen olsun şimdi'den teşekkürler

arda arda (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Active Password Changer yazılımı ile Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 parolalarını sıfırlayabilirsiniz.

    Windows 8 Admin / Administrator şifresi kırma, sıfırlama işlemi için aşağıdaki adımları izleyin.

    http://uzmanim.net/soru/Windows-Vista-administrator-sifresi-nasil-kirilir/628 linkinde anlatılan yazılım, yukarıdaki tüm işletim sistemlerinin parolasını sıfırlamak için kullanabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler arda 10 yıl önce