Call of duty Error: couldn't load image hatası

Call of duty  Black Ops kurulumunu başarıyla yaptım.
Oyunu çalıştırdım ve gayet güzel oynadım. Fakat daha sonra oyunu çalıştırmak istediğimde
COD Black Ops çalışmadı ve
Error: could'n load image 'default' şeklinde hata verdi. Sorun ne olabilir?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     \\Steam\steamapps\common\call of duty black ops\main\ altındaki iw_04.iwd sildim ve şuanda çalışıyor.

    İşe yaramazsa

     C:\program files\steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 3\players2 yolundaki

    config.cfg ve  config_mp.cfg dosyalarını silin.

    Sonrasında dosya bütünlüğünü kontrol edin.

       1. Steam yükleyin

       2.  Library bölümünden,  game i sag tuşla tıklayın ve Properties seçin.

       3. Local files tabını seçin ve  Verify integrity of game cache... butonunu tıklayın.

       4. Steam  oyun dosyalarını kontrol edecektir.

       5.  İşlem bittiğinde oyun çalışacaktır.

    cemkara cemkara (4215)