Call of duty ghosts çalışmayı durdurdu hatası çözümü

Windows 8 64 bit

4 gb ddr 2 ram

ati radeon 4600 series ekran kartı

arkadaşlar ben oyunu açmaya çalışıyorum. Call of duty ghost u açamıyorum. Çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Herkes diyor ki ekran kartın dx 11 desteklemediği için açılmıyor. Ben de driver sweeper adlı programı indirip yanlışlıkla bilgisayarımdan ekran kartımı silmişim. Bağdaştırıcılara baktığımda microsoft devicel bir şey yazıyordu. 256 mb ayrılmş video belleği yazıyodu ve oyunu bir açayım dedim ve oyun açıldı. Bu ekran kartının dx 11i desteklemesi beklenemez değil mi? Umarım başka bir sebebi vardır. Ayrıca oyunu crack fix yaparak herkes açabiliyor ramin yetersiz demeyin. Lütfen çözümü nedir?

asilkartal1903 asilkartal1903 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba oyunu açarken sağ tıkla yönetici olarak çalıştır dermisiniz sanırım sorununuz çözülecektir...

    laboustasarim laboustasarim (693)