Call of duty: ghosts çalışmayı durdurdu hatası

Call

pc min özellikleri

4 gb ddr3 ram

300gb hard disk

ıntel core 3.66ghz hız 4 çekirdek

nvidia gt 415 2 gb ekran kartı

dirext 11 destekliyor

ama oyun acılırken "Call Of Duty Ghost : Ghost Çalışmayı Durdurdu" Diyor Ne yapmalıyım.

mhmdblk50 mhmdblk50 (-5)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Call of duty: ghosts minimüm Ram Gereksinimi 6 GB  bunu dışında yama ile yapılan işlemlerde Call Of Duty Ghost : Ghost Çalışmayı Durdurdu hatası alabilirsiniz. 6 GB yaması orjinal bir yama değil. Bu sebepten sizin gibi yama ile oynamaya çalışan arkadaşlarda bu sorun görülüyor.

    Yine de şunu deneyebilirsiniz :
    Guru3D - Driver Sweeper ile ekran kartı sürücülerinizi kaldırın. Nvidia sitesinden son sürücüleri indirin ve yükleyin.

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

      ~~Hocam oyunu açınca ilk önce mission sellect ten geçtiğin bölümlerden birtanesini aç oyuna girecektir hata vermeden sonra çıkış yap oyundan komle çıkma tekrar mission sellecten son kaldığın hata veren bölümü aç sorun ortadan kalkacaktır her oyuna il girişinde bu işlemi yap son kaldığın kısım değilde geçilen bölümü aç oyundan komle çıkmadan mission sellecten

      baris1007 baris1007 (1)