Call of Duty: Ghosts Couldn't write a file. The hard drive is probably full hatası

Call of Duty: Ghosts yüklemeye çalışırken aşağıdaki hatayı alıyorum

File Write Error
Call of Duty: Ghosts Couldn't write a file. The hard drive is probably full

Call of Duty: Ghosts Couldn't write a file. The hard drive is probably full hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Call of Duty: Ghosts yüklemeye çalışırken   alınan

    File Write Error
    Call of Duty: Ghosts Couldn't write a file. The hard drive is probably full

    hatasının sebebi sabitdiskinizde yeterince boş yerin olmamasıdır. Sabitdiskiniz üzerinde Call of Duty Ghosts için yer açmalısınız. Sabitdiskiniz üzerinde gereksiz dosyaları silerseniz Call of Duty: Ghosts Couldn't write a file. The hard drive is probably full çözüm bulmuş olacaktır.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

      Eğer windows 8 kullanıyorsanız bu sorun oluyor. Masaüstündeki Call Of Duty Ghosht kısayoluna sağ tuş ile tıklayıp yönetici olarak çalıştır'ı seçin.

      teknoshow teknoshow (1)