Call of Duty Ghosts DirectX Encountered an Uncoverable hatası

Merhaba arkadaşlar su konumda http://uzmanim.net/soru/call-of-duty-ghosts-calismayi-durdurdu-hatasi/1385 belirttiğim bir hata vardı.

Bu hatayı bilgisayarımı win7 x64 bit'e çevirerek hallettim ama o hata gitti yerine "Call of Duty Ghosts DirectX Encountered an Uncoverable hatası" hatası geldi.

Bazı arkadaşlar regeditten hallediliyor dediler ama o dedikleri yerde o dosya yok başka bi çözümü olan cevaplayaabilir mi?

mhmdblk50 mhmdblk50 (-5)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar ;

    Cod Ghost sistem gereksinimlerinde en az directx 11 ile çalışacağını belirtmiştir. Dolayısı ile sizin ekran kartınız Directx 11'i desteklemediği için böyle bir hata alıyorsunuz. Şu anda hiç bir sonuç çıkmamıştır. Aynı sorun bende de mevcut araştırmaya devam ediyorum. Sorun çözülürse buraya yazacağım.

    sphinx sphinx (11)