Call of duty: ghosts iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatası

 Call of duty: ghosts Oyunun kurulumundan sonra iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatası (iw6sp64_ship.exe has stopped working) alıyorum sebebi nedir?

krm007 krm007 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hatayı tam belirtmediğiniz için soruyu yeniden düzenledim. Farklı bir hata ise lütfen buna göre düzenleyin.

    Call of duty : ghost iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatası (w6sp64_ship.exe has stopped working) alıyorsanız şunları deneyebilirsiniz.

    1. Önce Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x64) yükleyin.
    2. Sonra Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x64) yükleyin.
    3. En sonunda da Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) yükleyin.

    Bu işlemleri yapmak bendeki iw6sp64_ship.exe çalışmayı durdurdu hatasını çözdü. Eğer sizde işe yaramazsa ekran kartınızın sürücülerinin son versiyonunu indirin ve kurun.

    Ayrıca oyun gereksinimlerini kontrol edin. Call of duty : ghost çalışması için 64 bit sistem gerekiyor.
    CALL OF DUTY: GHOSTS sistem gereksinimleri nelerdir?

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim ilginiz için. Sorun kendi işletim sistemimle ilgili bir durummuş. oyunun sistem gereksinimlerinde 32bite uyumlu olmadığını bilmiyordum. Yani bu oyun 32Bit işletim sistemiyle oynanmıyor: / krm007 10 yıl önce