Canlı Yayın Ve Video İzleyemiyorum

arkadaşım Canlı Yayın Ve Video İzleyemiyor izliyor ama yandexten veya başka bir platpormdan google platformundan izleyemiyor

bunun nedeni ne olabilir

sadece youtube  video izleyemiyormuş

başka sayfalarda izleyebiliyor

megatrip megatrip (28)
4 yıl önce sordu

  • Chrome dan video izlemek istediginde hata mi alıyorsun ve canli yayni nereden izlemek istiyorsun hangi siteden darkcrak 4 yıl önce
  • youtubede videoya tıklyıorum öyle sonuna kadar dönüyor twitch canlı yayındada öyle megatrip 4 yıl önce
  • ama yandex direk giriyor megatrip 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bilgisayarına virüs bulaşmış ola bilir bilgisayarını

Adwcleaner ve mallwarebytes ile bi tara

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • maaalesef düzelmedi megatrip 4 yıl önce
  • temizledikten sonra bilgisiyarı yeniden başlatttım oldu teşekkğrler megatrip 4 yıl önce
  • Demek bilgisayarına virüs bulaşmış @megatrip darkcrak 4 yıl önce

Virüs bulaşmıştır. @darkcrak dediklerinden herhangi birini indirip kurduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat. Düzelecektir.

huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
4 yıl önce cevaplandı

  • Zaten sorunu düzeldi :) darkcrak 4 yıl önce
  • pardon farkında olmada sadece soruları cevaplamaya odaklandığımdan dolayı farketmedim. :) :=) huseyinkkamer 4 yıl önce