CapsLock kapalı olduğu halde klavye büyük harf basıyor

Capslock kapalı olduğu halde büyük yazıyo ve sanki bi tuş takılı kalmış gibi oluyo yani yeni sekmeye geçip yer imlerinden bi sayfaya tıklayınca yeni sekmede açması gerekirken yeni pencerede açıyor.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Klavye üzerinde Shift tuşu basılı kalmış olabilir. Klavyedeki her iki shift tuşunuda kontrol edin. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.

    cemkara cemkara (4215)
    7 yıl önce cevaplandı

      Shift basılı kalmış çünkü shifte basıp yeni sekmeye basıldığında yeni pencerede açar + büyük yazar.

      ardahd ardahd (631)