Casper bilgisayar format sonrası

Merhaba ben casper nirvana Nb 15.6 32 bit işletim sistemli bilgisayarıma format attım bütün driver larımı kurdum fakat çözemediğim ve internetten araştırarak bulamadığım problem ise Masaüstü ana ekranım da herhangi bir resim değişikliği yapamıyorum. Yani kişisel resmimi masaüstü arka planı olarak ayarlamak istiyorum ama bu seçenek hiç bir şekilde çıkmıyor ve ben de yapamıyorum. Masaüstü ana ekran da fare de sağ tıkladığımda ise hiç bir şekilde resim ile ilgili seçenek çıkmıyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi günler..

gulceen gulceen (6)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüklediğin Windows sürümü ile alakalı. Bu durum yanlış hatırlamıyorsam Windows 7 Home Basic'te böyleydi. Başka hangi sistemlerde var bilmiyorum ama Home Basic'te yaşamıştım.

    paristanbulima paristanbulima (228)