Casper BIOS Ayarları Nasıl Sıfırlanır ?

Casper laptopumda BIOS ayarlarımı sıfırlamak istiyorum.Nasıl yapabilirim ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar açılırken Casper logosu çıktığında F2 tuşuna basıyoruz.

    Ardından ekranda açılan bölümden yön tuşlarını kullanarak sağ tarafta bulunan ''Exit'' bölümüne geliyoruz.

    Buradan yine yön tuşlarını kullanarak ''Load Optimized Defaults'' seçeneğine geliyoruz ''Enter''a tıklayıp ''Yes'' seçeneğine tıklıyoruz.

    Ardında ''F10''a tıklayıp ''Yes'' seçeneğine tıklayıp bilgisayarımızın başlamasını bekliyoruz.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)