Casper Nirvana NB 15.6

Merhaba. Casper Nirvana NB 15.6 kullanmaktayım. Daha önce Windows 7 Starter yüklüydü sistemde. Dün akşam Windows 7 Ultimate'yi yükledim. Daha önceden yön tuşları ve en sağ tarafta  bukunan sayı tuşlarını aktif olarak kullanmaktayken Windows 7 Ultimate'yi yükledikten sonra kullanamıyorum. Çalışmıyor yön ve sayı tuşları. Sadece en üst kısımda yan yana sıralanmış sayılar çalışıyor. Num Lock tuşuna da basıyorum yine aynı. Klavyenin en sağ kısmındaki sayılar ve yön tuşlarım çalışmıyor. Acil yardım lütfen. @cemkara

casper36 casper36 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    denetim masası / bölge ve dil seçeneklerinden ayarlayabilirsiniz aşağıda resimdeki gibi ayarlarsanız düzelir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Söylediğiniz gibi yaptım fakat sorun hala devam ediyor. casper36 8 yıl önce