CCleaner indirmeme gerek var mı?

PC'mde temizlik yapmayı düşünüyorumda sizce CCleaner kullanmalı mıyım yoksa başka program önerir misiniz?

speeder speeder (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İndir ama öyle bilgisayarını uçuracak derecede hızlandırma yapmaz. Sadece ufak tefek çer çöp temizler, kayıt defteri girdilerindeki sorunları halleder, gerekirse disk analizcisini kullanır neyin ne kadar yer kapladığını görebilirsin.

    hydra hydra (3802)
    2 yıl önce cevaplandı

      CCleaner gibi uygulamaların performas namına fazla bir şey verdiğini görmedim.

      Fakat indirip bir temizlik yapabilirsin. En azından kayıt defterinden ve diskinden bazı gereksiz veriler temizlenmiş olur.

      hakan hakan (15424)