cd dvd usb sd kart gibi depolama birimlerinin kopyalanarak çoğaltılmasını engelleme

cd dvd usb sd card flim müzik video dolumu yapıldıktan sonra başkaları tarafından izleyebilmesi ama kopyalayalayıp çoğaltılmaması için şifre koymak istiyorum nasıl yapılır?

kullanici455640 kullanici455640 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu mümkün değil. Bir veriyi USB, CD, DVD gibi ortama aktarırsanız kopyalanmasını engelleyemezsiniz.

    Bunu program üreticileri başaramadı.  Her ne kadar önlem almaya çalışmasanızda DVD, CD çoğaltma araçları ile bunlar kolayca aşılır.

    Sonuç olarak CD,DVD, USB bellek gibi depolama birimlerinin kopyalanmasını engelleyemezsiniz.

    murat murat (12492)