cdr uzantısı nedir? cdr uzantısı nasıl açılır?

cdr uzantısı nedir?

cdr uzantısı nasıl açılır?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    cdr uzantısı nedir? cdr uzantısı nasıl açılır?

    cdr uzantısı,  genel kullanımda Corel Draw uygulamasına ait vektörel çizim dosyalarıdır.  .cdr uygulamalrının açılabilmesi için Corel Draw uygulamasına gereksinim duyarsınız.

    Corel Draw  ile .cdr dosyası üzerinde düzenleme yapmak da mümkün olur.

    Corel Draw uygulamasını burdan indirebilirsiniz: Corel Draw indir

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      Aynı zamanda Adobe Illustrator gibi vektörel çizim programları da bu tarzdaki dosyaları açabilir.

      tuncerozdes tuncerozdes (31)