Cep Telefonu yoluyla pc'ye bağlanan internet hızı nasıl arttırılır ?

Telefon wifisi ile pcye bağlanıyor yani mobil veri kullanılmamakta
Komşunun internetini telefonun wifisini kullanarak pc ye bağlıyorum..

avrospias avrospias (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapabileceğiniz çok fazla bir işlem yok maalesef.

    Sinyal seviyelerini olabildiğince en iyi duruma getirin. Arada kapı, duvar ve benzeri engel varsa bunları ortadan kaldırmayı deneyin.

    Bunun dışında yapabileceğiniz pek bir işlem yok açıkcası.

    cemphp cemphp (651)