Chrome da Facebook açılmıyo

chrome a girdiğim zaman facebook'u açamıyorum.diğer tarayıcılarda açılıyo.mesela explorer'da açılıyo ama chrome'da açılmıyor.facebook`a tıkladığım zaman 2 dk bekletiyo sonrada :``bu web sayfası kullanılamıyor`` çıkıyor.  şimdiden yardımınız için teşekkür ediyorum.

burak2 burak2 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benzer bir sorun ben de yaşamıştım DNS değiştirmek sorunu çözebilir. Aynı şekilde Facebook'a girerken Chrome hata veriyor fakat Firefox girebiliyordu.

    Önce Chrome'u resetleyin.

    Google Chrome nasıl resetlenir?

    Daha sonra bir DNS sunucu seçin:

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir?

    En sonunda DNS Sunucuyu değiştirin.

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • birader çok sağolasın büyük dertten kurtardın burak2 9 yıl önce