Chrome offline installer Türkçe indirme - 2018

Google Chrome offline installer Türkçe nasıl indirilir?

Chrome çevrimdışı yükleyici - offline installer Türkçe indirmek istiyorum nereden indirebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome offline installer Türkçe indirmek için buraya tıklayın.

    Chrome offline installer hangi amaçla kullanılır? Normalden ne farkı var?

    Bazen https://www.google.com/chrome/ linkinden indirdiğiniz Chrome indirme ve yükleme aracında sıkıntı çıkabilir. Örneğin bağlantı sorunu yaşarsınız ve bunun sonucunda Chrome indirilmesi başarısız olur.

    Veya o an bir şekilde antivirüs, firewall gibi güvenlik yazılımları Chrome'un indirilmesini engelleyebilir. İşte bu gibi durumlarda Chrome offline installer (çevrimdışı yükleyici) yardımıyla kurulumu direkt yapabilirsiniz. Yani chrome offline installeri indirdikten sonra sadece setup dosyasına çift tıklarsınız ve ondan sonra kurulum internet gerekmeksizin gerçekleşir.

    Ayrıca bu offline installer aracını USB gibi bir harici diske atıp internetin olmadığı bilgisayarlarda da Chrome tarayıcıyı kurabilirsiniz.

    Google Chrome çevrimdışı yükleyici - offline installer aracına Standalone de denilebilir.

    omercik omercik (9418)