Chrome reklam sorunu

iyi günler chrome tarayıcımda sürekli reklamlarla karşılaıyorum ve bir türlü kapatamdım diğer başlıkardaki çözüm önerilerini denedim fakat olmadı program ekle veya kaldırda gözükmeyen bir yazılım nasıl kaldırabilirim acaba?

msaidparlak msaidparlak (3)
8 yıl önce sordu

  • Diğer başlıklardaki çözüm önerileri nelerdi? Sana yardımcı olmak ve tavsiyeler yapmak isteyenler faydalanamadığını belirttiğin diğer çözüm önerilerini bilebilmek için önce site içi geçmiş konular araştırmasımı yapsınlar? Bu yeterince faydalanamadığını belirttiğin çözüm önerilerini (benim ifadem ile tavsiyeleri) burada özet bile olsa belirtmeliydin. Bu tür şeylere dikkat edilmeli. temmuz 8 yıl önce
  • Öncelikle program ekle/kaldır menüsünden yabancı bütün programları temizledim. Sonra microsoft security essentials la bilgisayara 3-4 saatlik tarama yaptırdım ve bi kaç tane tehlikeli dosya buldu ve bende temizledim sonra chroma uninstalledim tekrar yükleyip ayarları sıfırladım şu an ana sayfa olarak saçma bi yeri açıyor ve chromun ayarlarından düzeltemiyorum ayrıca da tarayıcı proxy hatası verip duruyor ayarlardan proxy sunucusunu kapatıyorum 10 sn sonra tekrar açılıyor düzeltebilirmiyim yoksa format mı atayım msaidparlak 8 yıl önce
  • Ana sayfa olarak açılan saçma sapan sayfa ismini belirtmediğine göre; 1- Junkware remowal tool 2- Malwarebytes Anti-Malware 3- AdwCleaner programlarını download et, yükle ve sistemi bunlarla tara. Bunlar oldukça etkilidir ve ben daima bunları sistemimde bulundururum, zaman zamanda bunlarla sistemi tararım. Uzmanım net arama motorunda bu programları arayıp bulabilirsin. temmuz 8 yıl önce
  • Birde Google Chrome masaüstü kısayolunu sil, Chrome ana klalasöründen yeni bir kısa yol oluştur. Bu yeni kısayolu masaüstüne atarsın ve Chrome'u artık o kısayoldan başlatırsın. temmuz 8 yıl önce

Toplam 3 Cevap

AdBlock -isimli- Chrome uzantısı (eklentisi) nedir, ne işe yarar? (tıkla)

Edit:

  • Öncelikle program ekle/kaldır menüsünden yabancı bütün programları temizledim. Sonra microsoft security essentials la bilgisayara 3-4 saatlik tarama yaptırdım ve bi kaç tane tehlikeli dosya buldu ve bende temizledim sonra chroma uninstalledim tekrar yükleyip ayarları sıfırladım şu an ana sayfa olarak saçma bi yeri açıyor ve chromun ayarlarından düzeltemiyorum ayrıca da tarayıcı proxy hatası verip duruyor ayarlardan proxy sunucusunu kapatıyorum 10 sn sonra tekrar açılıyor düzeltebilirmiyim yoksa format mı atayım msaidparlak 57 dakika önce;
  • Ana sayfa olarak açılan saçma sapan sayfa ismini belirtmediğine göre; 1- Junkware remowal tool 2- Malwarebytes Anti-Malware 3- AdwCleaner programlarını download et, yükle ve sistemi bunlarla tara. Bunlar oldukça etkilidir ve ben daima bunları sistemimde bulundururum, zaman zamanda bunlarla sistemi tararım. Uzmanım net arama motorunda bu programları arayıp bulabilirsin. temmuz 21 dakika önce; yorumu sil
  • Birde Google Chrome masaüstü kısayolunu sil, Chrome ana klalasöründen yeni bir kısa yol oluştur. Bu yeni kısayolu masaüstüne atarsın ve Chrome'u artık o kısayoldan başlatırsın. temmuz 22
temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce cevaplandı

    tarayıcı reklamları için http://www.gezginler.net/indir/hitmanpro.

    zararlı yazılımlar içinhttp://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html

    tarayıcı reklam engelleme https://yadi.sk/d/I0tx4frmqhGAH

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Google'da arayınca çıkıyor zaten: chrome reklam virüsü temizleme

      Yukarıdaki linkte anlatılanları adım adım yaparsan bilgisayarın tertermiz olur.

      murat murat (12492)