Chrome sekmesi çok geç açılıyor. Tarayıcılar çok yavaş.

Chrome'da sekme açıyorum ve bir adres yazıyorum. Aşırı derece bekliyorum, üstüne geliyorum ve yeniliyorum fakat yine aynı. Tarayıcılara (chrome veya firefox) tıklayınca çok geç açılıyor.

Ayrıca Windows Uptade yüklüyorum. Bir etkisi var mıdır? Teşekkürler.

vedatdiyar vedatdiyar (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette aynı anda Windows Update yüklemelerinin etkisi olur. Yani geçici bir yavaşlama olmalıdır. Şikayet devam ederse sağ üst uçtaki "özelleştirin ve kontro edin" düğmesinden (üç yatay paralel çizgili düğme) menüyü açarak oradan "geçmiş"e girip tarama verilerini temizlemelisin ("en baştan" seçeneği ile). Faydasını görürsün.

    Ayrıca sistemde iyide bir temizlik yapmak faydalı olabilir. Bunun için CCleaner programı kullanılabilir.

    temmuz temmuz (12505)