Chrome Sertifika Seç Sorunu

Google Chrome bir web sitesine girmek istediğimde Sertifika Seç penceresi geliyor. sunucusunda kimliğinizi doğrulamak için bir sertifika seçin yazıyor ve Konu, Sertifika veren kısımlarında benim bilgisayarımın adı var.

sertifika seç

Bu ekranda ne yapmam gerekiyor. Neden böyle bir ekran karşıma geliyor?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Girmek istediğin web sitesinin SSL yani güvelik sertifikasında sorun olabilir. Google Chrome bununla ilgili seni uyarmış.

    Girmek istediğin sitede Test sertifikası da yüklü olabilir. Bu sebepten sorun çıkıyordur. Alışveriş sitesi gibi kredi kartı vb önemli bilgileri girmiyorsan açılan pencereden sertifikayı seç ve Tamam'a bas.

    Bir sorun olmayacaktır. Kredi kartı gibi önemli verileri paylaşacağın bir siteyse bu bilgileri o site ile paylaşmanı önermem.

    murat murat (12492)