CHROME SİYAH OLUYOR

SLM.BENİM SORUNUM GOOGLE CHROME SAYFALAR AÇIYOR VE SONRASINDA HEMEN SİYAH EKRANA DÖNÜŞÜYOR.SAYFALARDA SES VAR AMA GÖRÜNTÜ TAMAMEN SİYAH.CHROME KALDIRIP TEKRAR KURDUM FAKAT BİR FAYDASI OLMADI. İNTERNET EXPLORERDAN GİRİYORUM HERHANGİ Bİ SORUN YOK. NASIL DÜZELİR CHROME. YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

kullanici413671 kullanici413671 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome'u kaldırdıktan sonra Başlat menüsüne Ara kısmına %LOCALAPPDATA% yazıp, orada karşınıza gelen klasördeki Google ve Chrome klasörlerini de silip tekrar deneyin.

    esty esty (-48)