Chrome Windows 8 modu yok

Windows 8 üzerinde Google Chrome kullanıyorum.

Google Chrome Windows 8 Metro modunda çalışmıyor. Normalde Google Chrome ayar menüsünde olması gereken Chrome'u Windows 8 modunda yeniden başlat seçeneği yok.

Google Chrome Sürüm 32.0.1700.76 m kullanıyorum. Daha önce Windows 8 modunda çalıştırmak ile ilgili bir sorun yoktu. Son güncellemeden sonra oldu.

Google Chrome Windows 8 Metro modunda  neden çalışmıyor?

cemphp cemphp (651)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 üzerinde kurulu Google Chrome'u Windows 8 modunca çalıştıramıyorsanız ve

    Chrome'u Windows 8 modunda yeniden başlat seçeneği yoksa bunun sebebi şunlar olabilir:

    • Google Chrome Windows 8 modu şuanda yüksek çözünürlüklü bilgisayarlarda çalışmıyor. Örneğin  1920 * 1080 gibi bir çözünürlük kullanıyorsanız Google Chrome Windows 8 modunda çalışmayacaktır.
    • Adres satırına about:GPU yazın  ve enter tuşuna basın. Donanım hızlandırmanın kullanım dışı mı yoksa devre dışı mı olduğunu görmek için "Kullanılabilir olduğunda donanım ivmesini kullan" altına bakın.

    Donanım ivmesi kapalı durumda ise Windows 8 modu çalışmayacaktır.

    cemphp cemphp (651)
    10 yıl önce cevaplandı

      cemphp lütfen bir daha anlatırmısın ben anlamadım ve şu an hem windows 8 modundaki chrome giremiyorum hemde masaüstündeki chrome ye bir şeyler yazamıyorum lütfen ! şimden teşkkür ederim.

      msstf msstf (1)