Chrome'ya Yapışıp Kalan Bir Garip Uzantı!

Merhaba arkadaşlar.Chrome kullanıyorum ve 1 haftadır nerden geldiği belirsiz,ne yaptıysam kurtulamadığım bir uzantı var..

unIsaless - Sürüm: 2.0 (Paketlenmemiş)

Kimlik: meolimcjjkfpoobcnciojlcenekemelg

    Yeniden Yükle - Devre dışı bırak - Yüklemeyi Kaldır

    Unlsaless..İsimli bu uzantıyı ne yaptıysam,chrome'dan kaldıramadım..Nette araştırdım,söylenen herşeyi yaptım,buradada chrome'dan kaldırılamayan uzantılar başlığını gördüm,denilenleri uyguladım..Lakin bir türlü kaldıramadım..Yüklemeyi kaldır diyorum yine olmuyor..Öyle ki,googleye ismini yazıyorum hakkında hiçbirşey çıkmıyor..Yani koskoca google search ta..Unlsaless diye bir şey yok..Neidr bu uzantı neyin nesidir..Bir çözüm yolu varmıdır..Şimdiden teşekkürler..

    darkworld darkworld (1)
    9 yıl önce sordu

      Toplam 3 Cevap

      Uzantının kimlik kodunu kopyalayarak sabit diskin C bölümünde arama satırına yapıştırarak arattır. Aynı isim ile bulduğun klasörü sil. Ondan sonra uzantıyı kaldırmayı dene.

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

        yani kısaca portal sepeti nasıl temizlenirdekileri yap işine yarar

        ltfnyrdm ltfnyrdm (3)
        9 yıl önce cevaplandı

          Bu tür uzantılar genelde istenmeyen bir program ile birlikte gelir.

          Bu tür programlar PuPs olarak adlandırılır.  Potansiyel olarak istenmeyen programı kaldırmadan Chrome uzantısından kurtulmanız mümkün olmaz.

          Denetim Masasından bilmediğiniz özellikle Free kelimesini içeren tüm programları kaldırın.

          Daha sonra bilgisayarınızı şu iki program ile taratın.

          Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

          Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

          Tarama işlemlerinden sonra tarayıcınızı sıfırlayın:

          Google Chrome nasıl sıfırlanır?

          murat murat (12492)