console window host virüs mü?

bilgisayarda görev yöneticisinde console window host tan birden fazla  açık normal mi ? yoksa virüs falan mı bulaşmış bilgisayara ?

99kazim99 99kazim99 (1)
6 yıl önce sordu

  • PC'ye virüs bulaşıp bulaşmadığı ilk olarak sistemdeki antivirüs/antimalware programlarına sorulmalıdır. Prensip ve usul bu olmalıdır. Şayet şüpheler devam ederse (taramalarda temiz çıkmasına rağmen sistemde anormallikler veya şüpheli haller olursa) işte o zaman bu platformda problem ve şüpheleride açık olarak belirtip sorarsın. Bunların olmadığı görülüyor. İstersen bir daha düşün ve değerlendir sonra gerekirse yeniden sorarsın. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Komut istemi windows console açılmıştır üstüstüne üstüstüne açmaya çalıştığınız bat uzantilı dosya olabilir

görev yüneticisinden görevlerini sonlandırın kendiğilinden tekarar çalışmaya başlarsa ona göre biir cevap yazarız

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

    conhost.exe öncelikle virüs değil. Görev yöneticisinde birden fazla görünmesi de anormal bir durum değil. Elbette net bir şey söylemek için @temmuz'un dediği gibi virüs taraması yapmak gerekir.

    conhost.exe ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın: Conhost.exe nedir?

    alattin alattin (17014)