content.js virüsü nasıl temizlenir?

content.js virüsü nasıl temizlenir? aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

content.js virüsü olarak adlandırılan virüs Eset Nod 32 programı tarafından Win32/BrowseFox.B virüsü farklı antivirüs programları tarafından başka adlar ile tanınırlar. Content.js bir javascript dosyasıdır ve BrowseFox.B virüsüne aittir.
Content.js bir tür reklam virüsüdür.

content.js virüsü nasıl temizlenir?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    content.js virüsü nasıl temizlenir?

    content.js virüsü olarak adlandırılan virüs Eset Nod 32 programı tarafından Win32/BrowseFox.B virüsü farklı antivirüs programları tarafından başka adlar ile tanınırlar. Content.js bir javascript dosyasıdır ve BrowseFox.B virüsüne aittir.
    Content.js bir tür reklam virüsüdür.

    BrowseFox virüs özellikleri göstermese de bazı antivirüs programları BrowseFox'u virüs olarak tanımlarlar.

    BrowseFox virüs,
    Malwarebytes anti-malware programı  PUP.Optional.BrowseFox.A virüsü,
    TrendMicro programı Trojan Generic virüsü,
    Dr.Web programı Adware.Searcher.2574  virüsü
    Avira TR/Downloader.Gen2 virüsü olarak tespit ederler.

    content.js dosyasıda Chrome, firefox gibi tarayıcıları etkileyen virüse ait bir dosyadır ve silinmesi gerekir.

    Content.js virüsü temizleme işleminde BrowseFox programının kaldırılması şarttır.

    BrowseFox kaldırma linkinde content.js virüsünün nasıl temizleneceği detaylı olarak anlatılmıştır. Content.js virüsünü temizlemek için BrowseFox kaldırma linkinde anlatılanları adım adım ve dikkatlice yapın.

    cemkara cemkara (4215)