Counter Strike 1.6 menü yazılar büyük sorunu?

Merhaba, oyundaki bu ekrandaki yazıları nasıl düzeltirim çok büyük yazılar. Oyunu steam'den aldım oljinal.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Options bölümünde Video sekmesine gir. Buradan Çözünürlük (Resolution) ayarı var. Onu 1024 veya 640 yapman en ideal olur. Kendine göre ayarlayabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho Options bölümüne tıklayınca dev ayarlar ekranı açılıyor, sekmeler bile görünmüyor o kadar asılı büyük. ilkaybaki 5 yıl önce