Crash Dump Dosyalarını İncelemek

Crash Dump dosyalarını açıp hatanın hangi dosyadan kaynaklı olduğunu nasıl anlayabilirim? Yani Crash dump dosyalarını nasıl açıp inceleyebilirim ?

mrx26 mrx26 (3)
10 yıl önce sordu

  • cevap olarak kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. cemkara 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

BlueScreenView programı minidump dosyalarını incelemek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Otomatik olarak bilgisayarınızı tarar ve mavi ekran hatalarından sonra oluşturulan dump dosyalarını sizin için  analiz eder ve bunula ilgili bilgileri ekrana getirir.

Dump dosyası inceleme mavi ekran

Download BlueScreenView

Download BlueScreenView 64-bit

yukarıdaki adreslerden mavi ekran analiz programını indirebilirsiniz.

cemkara cemkara (4215)