''cryptolocker'' virüsü nasıl temizlenir?, Şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır?

''cryptolocker'' virüsü nasıl temizlenir ? ''şifrelenmiş'' dosyalarım ı nasıl açabilirim ?

kullanici394333 kullanici394333 (1)
8 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bu konu uzmanim.net te çok kez soruldu.Google de arama yapsaydınız büyük ihtimalle uzmanim.net cevabına ulaşmış olacaktınız.

Cryptlocker virüsünün kesin bir çözüm yolu yoktur.Ancak 1-2 yol ile (düşük ihtimal) dosyalarınızı belki kurtarabilirsiniz.Virüsü çözdüğünü söyleyen kişi veya kişilere inanmayınız.Ayrıca virüs çözdüğünü söylenilen programları da incelemeden indirmeyiniz.Şuanda düştüğünüz durumdan yararlanmak isteyen ve sizden ücret talep eden insanlarda olabilir.İtibar etmeyiniz.

Cryptlocker virüsü ile ilgili tüm bilgi, açıklama ve çözüm yolları konusu aşağıdan ulaşabilirsiniz.Şuanda hâlâ bir çözüm yolu yok.Eğer güncel bir çözüm yolu eklenirse aşağıdaki konudan güncellenecektir.Şuanlık malesef yapabileceğiniz bir şey olmayabilir.Bende bu virüsün mağdurlarındanım ve şifreli dosyalarımı hâlâ çözüm bulunur umudu ile saklıyorum.

Crtplocker virüsü ile ilgili bilgi,açıklama ve çözüm yolları başlığına ulaşmak için tıklayınız.

ismailsarp ismailsarp (6010)