CryptoLocker virusu

mrb, turkcell bilgilendirme mesajı adı altında bir virüs geldi, dosyalarıma şifre konulmuş, yardımcı olabilir misiniz ?

kullanici69799 kullanici69799 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CryptoLocker virüsü nasıl temizlenir? Şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır?

    Yukarıdaki linki incelemenizi öneririm. CrytoLocker fidye virüsü ile ilgili tüm bilgiler var. Ne yapabilirsiniz ne yapamazsınız detaylıca anlatılmış.

    murat murat (12492)