CS:GO Black Bars Kaldırma ( NVIDIA / AMD )

CS:GO Black Bars Nasıl Kaldırılır ?

CS:GO'yu 4:3 oynuyorum fakat sağda ve solda siyah barlar var nasıl kaldırabilirim ?

Ekran kartım Nvidia / AMD nasıl yapabilirim ?

hydra hydra (3802)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle çözünürlüğünüzü değiştirmeyin, çoğu CS:GO oyuncusu 4:3 ( 1024x768 ) oynar bu sebepten dolayı sizinde oynamanızı tavsiye ederim.

    Nvidia Ekran Kartı kullananlar için black bars kaldırma :

    Masaüstüne sağ tıklayıp Nvidia Denetim Masasını açın.

    AMD Ekran kartı kullananlar için black bars kaldırma :

    1. Masaüstüne sağ tıklayıp Radeon Ayarlarını açın.
    2. Ekran yazan kısıma tıklayın.
    3. GPU ölçeklemeyi açın ve ölçekleme modunu Tam Ekran olarak seçin.

    Bu ayarları yaptıktan sonra CS:GO Başlangıç seçeneklerine -nod3d9ex1 yazın, çünkü oyunda ALT+TAB hızınızı arttırmanıza yarar.

    Black Barslı CS:GO ;

    hydra hydra (3802)