cse uzantısı nasıl silinir?

Google Chrome'a CSE adında bir uzantı yapıştı. Ne yaptıysam kaldıramıyorum.  Eklenti kaldırma bölümünde "Kurumsal politika tarafından yüklenmiş" yazıyor ve CSE uzantısını kaldırmak mümkün olmuyor.

CSE uzantısı nedir, CSE uzantısı nasıl kaldırılır?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Karşılaştığınız durum genellikle potansiyel istenmeyen yazılım olarak tabir ettiğimiz yazılımlar tarafından gerçekleşmektedir. Çözümü ise aşağıda verdiğim linkte detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

    Kurumsal politika tarafından yüklenmiş uzantılar nasıl silinir?

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Google Chrome 'da CSE uzantısını bilerek yüklemediyseniz bu bilgisayarınızda Potansiyel olarak istenmeyen bir program yüklemmiş anlamına gelir.

      CSE uzantısını silmek için öncelikle bu programdan kurtulmalısınız. Denetim Masası / Programlar ve Özelliklerden bilmediğiniz tüm programları kaldırın.

      Chrome CSE uzantısı kaldırmak için ayrıca Adwcleaner programından da faydanabilirsiniz.
      Adwcleaner programını buradan indirirebilirsiniz.

      CSE uzantısını yükleyen programı tespit etmek için de Malwarebytes anti-malware programını kullanabilirsiniz.

      Buradan Malwarebytes anti-malware programını indirebilirsiniz.

      Bu iki program CSE uzantısı ve gereksiz programı tespit etme ve kaldırmada yardımcı olacaktır.

      murat murat (12492)