Csgo ayarlarımı kaybediyorum

Ben csgoda güzel oynayan bir oyuncuyum bu yönden sürekli ban yiyorum yeni hesaplar açıyorum fakat ayarları yapmak yarım saat sürüyor..cross çözünürlük felan derken yarım saati buluyor bu ayarları toplu bir şekilde başka hesaplara aktarmam mümkünmüdür?

lesrnns lesrnns (1)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Neden ban yiyorsun? Bu oyun öyle durduk yere ban atacak bir oyun değil.

    Ayarları kopyalamak için;

    Oyunun kurulu olduğu yere geliyorsun, Steam/Userdata

    Userdata'ya geldiğin zaman kopyalamak istediğin ayarların olduğu hesabı bulman lazım. Birden fazla klasör var. Burada steam'ı açıp sol üst köşeden ayarlar kısmına tıklayıp arkadaş kodu yazan kısımı bulman lazım. Yani kopyalamak istediğin hesaba gir öncelikle.

    Daha sonra sırasıyla 730/local/cfg

    cfg klasörünü kopyalayıp başka bir yere atıyorsun işlem bu kadar. Daha sonra yeni hesabın dosyasını yine yukardaki yöntemle bulup içine yerleştiriyorsun. Kendine ait sensitivity vs de belirleyebilirsin ama bunun için ayrı config dosyası oluşturmanı öneririm.

    hydra hydra (3802)
    8 ay önce cevaplandı