Css kodları macbook üzerinde çalışmıyor.

Merhaba,

Programlamaya yeni başladım ve macbook kullanıyorum. Kendi yazdığım css kodları bootstrap ve materializecss kodları da çalışmıyor.

Ne yapmam gerekli ? Yardımlarınız için teşekkürler.

carl carl (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CSS kodları çalışmıyor ne demek bunu biraz açıklamanız lazım.

    CSS kodlarının olduğu HTML dosyasını Google Chrome, Safari gibi bir tarayıcıda açmanız yeterlidir. Yani bu kodların etkisini bu şekilde görebilirsiniz.

    murat murat (12492)