Daemon Tools Komut satırında bir hata oluştu hatası

Daemon Tools ile ISO dosyaları açmak istediğimde Komut satırında bir hata oluştu hatası veriyor. Daemon Tools ile açmak istediğim tüm Oyun, program ISO dosyalarında Daemon Tools Komut satırında bir hata oluştu hatası veriyor. Sadece tek bir dosyada değil.

Daemon Tools Komut satırında bir hata oluştu hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daemon Tools Komut satırında bir hata oluştu hatasının çözümü:

    1. Daemon Tools  programını açın.
    2. Daemon Tools için de Seçenekler bölümüne girin.
    3. Daemon Tools içinde İlişkilendirme sekmesinde tüm dosya türlerini işaretleyin.
    4. Bu ekranda ilk boş sürücüye yerleştir seçeneğini işaretleyin.

    Bu işlemden sonra mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  formatlarına sahip dosyalardan birini çift tıkladığınızda Daemon Tools dosyayı otomatik olarak sanal sürücüye yerleştirecektir.

    Komut satırında bir hata oluştu hatası dosya ilişkilendirmeden kaynaklanan bir sorundur. Yukarıdaki işlemi yaparak Daemon Tools programının hangi dosyaları açması gerektiğini belirtmiş oldunuz böylelikle bir sonra dosya açma isteklerinizde Daemon Tools Komut satırında bir hata oluştu hatası almayacaksınız.

    Daemon Tools nedir?

    Daemon Tools aşağıdaki CD / DVD kalıbı formatlarını destekleyen ve sanal bir sürücüye bunları yerleştiren bir programdır. Daemon Tools şu formatları destekler

    *.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz disk

    Daemon Tools Ayrıca CD, DVD, Blu-ray disklerinin .iso, *.mds/*.mdf and *.mdx imajlarını oluşturmanızı sağlar.

    Özellikle internetten indirilen pek çok oyun, program bu formatlarda gelir.

    hakan hakan (15394)