"Dance of the Hillary" videosu virüs mü içeriyor ?

LÜTFEN DİKKAT!

Dance of the Hillary isimli bir video gelirse sakın açmayın Asayiş dairesi ilgili personeli taraflından bildirildi. Tüm mobili formatlayan çok tehlikeli bir virüs içeriyormuş. Mümkün olduğunca çok kişiye bildirin lütfen.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    "Dance of the Hillary"  böyle bir virüs yok. Bu bilgisayar dilinde Hoax (şaka) tabir edilen bir olay.

    Insanlar zaman zaman bu tür bilgileri paylaşıyor. Fakat bu birilerinin uydurmasından başka bir şey değil. Henüz dünya tarihinde video üzerinden bulaşan bir virüs yok.

    O yüzden böyle bir paylaşım görürseniz, gülün geçin.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ataberk11 7 yıl önce
    • teşekkürler bende sosyal medyada gördüm toprak34 7 yıl önce
    • zaman zaman birileri bunları uyduruyor @hamburger alattin 7 yıl önce

    LÜTFEN DİKKAT

    Dance of the Hillary isimli bir video gelirse sakın açmayın Asayiş dairesi ilgili personeli taraflından bildirildi. Tüm mobili formatlayan çok tehlikeli bir virüs içeriyormuş. Mümkün olduğunca çok kişiye bildirin lütfen.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

      Video veya uygulamayı indirmedigin sürece virüs mirüs bulasamaz

      doksanciarif doksanciarif (1)