Deep Freeze 7.51 Şifresi Kırılmıyor

iyi günler

Mahallenin bilgisayarcısı gibi bişeyim en ufak bişeyde konu komşu çağırır yardımcı olurum elimden geldiği kadar. 1 saat önce bi bilgisayara baktım. virüs girmesin diye birisine format attırdıktan sonra Deep Freeze yükletmiş. Şifresini bilen yok. Kaldırmak istiyoruz. Uğraştım şifresini kıran bazı yazılımlarla ama fayda etmedi. 7.51 versiyonunun şifresini kırmayı bilen var mı acaba. En korumalı versiyonu olarak geçiyor. Her yazılım işe yaramıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

win7 ultimate x64

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

  • Sorun çözüldü mü? murat 7 yıl önce
  • Evet çözdük. araz01 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

önce bu porogramı indirin  bilgisyarı güvenli modda başlatın IObit Uninstaller ile kaldırın http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

yine olmadıysa deep freeze yükletmeden önceki bir tarihe sisteminizi geri alırsanız sistemden kalkmış olacaktır

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • sorun şurda bişe indiremiyorum. hani indirsem de bilgisayar kapanıp güvenli modda açılınca yine yazılım silinecek. ağ ile güvenli modda açıp öyle indirsem olur mu acaba araz01 7 yıl önce
  • yine olmadıysa deep freeze yükletmeden önceki bir tarihe sisteminizi geri alırsanız sistemden kalkmış olacaktır candan 7 yıl önce
  • bios yani? araz01 7 yıl önce