DefaultTabSearch.exe çalışmayı durdurdu hatası

Bilgisayarı her açtığımda DefaultTabSearch.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

DefaultTabSearch.exe nedir? DefaultTabSearch.exe çalışmayı durdurdu hatasının sebebi nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DefaultTabSearch.exe çalışmayı durdurdu hatası hatasının sebebi bilgisayarınıza bir adware yani reklam yazılımının bulaşmış olmasıdır.

    DefaultTabSearch.exe DefaultTab adındaki reklam yazılımına ait bir dosyadır. Bilgisayarınız açıldığında Default Tab yazılımı devreye girer. Bu hata yazılımın düzgün çalışmadığı anlamına gelmektedir.

    Bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını kaldırmalı ve temizlemelisiniz.

    Default tab nedir? Default tab nasıl silinir? linki size çözüm sağlayacaktır.

    murat murat (12492)