desktoplayer.exe virüsü nasıl temizlenir?

desktoplayer.exe nedir? desktoplayer.exe  virüs mü? desktoplayer.exe virüsü nasıl temizlenir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    desktoplayer.exe nedir?

    desktoplayer.exe dosyası c:\program files\microsoft\desktoplayer.exe yolu üzerinde bulunur. Kayıt defterine

    Registry: HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Userinit
    Value: “c:\windows\system32\userinit.exe,,c:\program files\microsoft\desktoplayer.exe”

    verilerini oluşturdan desktoplayer.exe pek çok anti-virüs tarafından Ramnit virüsü olarak tespit edilir.

    desktoplayer.exe pek çok anti-malware yazılımı tarafından da potansiyel istenmeyen program olarak tespit edilir.

    Popüler antivirüs programlar desktoplayer.exe dosyasını şu adlar ile tespit ederler:

    F-Secure  Win32.Ramnit.A
    Kaspersky  Type_Win32
    Microsoft  Virus:Win32/Ramnit.B
    NOD32 Win32/Ramnit.A

    desktoplayer.exe virüsü aşağıdaki ücretsiz yazılımlar ile temizlenebilir.

    desktoplayer.exe virüsü nasıl temizlenir?

    desktoplayer.exe virüsünü temizlemek için aşağıdaki programlardan birini tercih edebilirsiniz. Linktlerde indirme linkini ve nasıl kullanılır taliatlarını bulabilirsiniz.

    desktoplayer.exe virüsünü temizlemek için yukarıdaki programlardan birini tercih edebilirsiniz.

    murat murat (12492)