DifkuCiabf.exe kaldırma

Merhaba geçenlerde yanlışıkla bilgisayarıma virüs bulaştırdım bir şekilde çoğunu temizledim ama son 1 tane virüs kaldı Cpu onun yüzünden tavan yapıyor kasıyor bilgisayar haliyle resimlerdede gördüğünüz gibi anlarsınız Program filesde gözükmüyor bu klasör (Klasör ayarlarından gizli dosyaları vs. göster dememe rağmen) avira yardımıyla sekmesini buldum fakat içi boş gözüküyor ama aslında içinde "DifkuCiabf.exe" adlı bir program var onu silmem gerek bulamıyorum avira ile tarattım oda orada takıldı kaldı lütfen yardımcı olun bilgisayar öyle bir kasıyorki çıldırtıyor insanı en sonunda.

hover hover (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Avira, Avast, Eset Nod 32 gibi programlar sadece antivirüs yazılımıdır.

    Sizin bu gibi yazılımlardan kurtulmak için anti-malware yazılımlara ihtiyacınız var.

    DifkuCiabf.exe ve benzer zararlılar reklam yazılımıdır. Bunun için şu programları kullanmayı deneyin.

    Avira durabilir kadırmanız gerekmez.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Reason core security nedir, nasıl kullanılır?

    Bunlardan biri mutlaka tespit edil virüsü silecektir.

    hakan hakan (15424)