Dışarıdan telefondaki verilere erişmek mümkün mü?

Başka birisinin kullandığım telefondaki internet bilgilerine ulaşması mümkün mü? Yani internet geçmişi, kullandığım uygulamalar ve uygulamadaki yazışmalarıma uzaktan erişebilir mi ? Yoksa zor bir durum mu? Erişmişse nasıl öğrenebilirim ve nasıl korunabilirim bu durumdan

kavaz kavaz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Erişebilir.

    Eğer telefonunuzda casus yazılım yüklüyse telefonunuzdaki tüm verilere dışardan erişilebilir. Mesajlarınız, arama kaydınız, fotoğraflarınız vs. Yani telefon sizin elinizdeyken siz nelere erişebiliyorsanız o kişi de tüm bu bilgilere erişebilir.

    Tabi bunun için bir şekilde telefonunuza casus yazılım yüklemiş olması gerekir.

    Telefonunuzda casus yazılım taraması gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Dr Web Mobile programını kullanabilirsiniz.

    Dr.Web Anti-virus Android nedir? Dr.Web Anti-virus Android nasıl kullanılır?  linkinden nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

    Uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

    alattin alattin (16984)