Disk Kullanım Sorunu, bilgisayarım çok yavaş çalışıyor ?

Bilgisayarıma format atmama rağmen disk kullanım sorununu hala alıyorum bilgisayar 20x 30x kat daha yavaş ilk aldığıma göre. 8gb ram 2gb nvidia ekran kartı i7 işlemci 1tb hdd alanı var ama kaplumbağa gibi çalışıyor sorun sizce hard diskte mi (ısınma sorunu yok) Şunu da belirteyim windows10 yüklü iken de aynı sorun vardı windows8 geri döndüm yine aynı disk kullanım sorunu devam ediyor işletim sistemiyle alakası yok bence

görev yöneticisi

pupdebox pupdebox (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bilgisayarınızın özellkleri gayet iyi internet hızınızda iyi ise  bilgisayarınızın yavaş olması şu sebeplerden olabilir

    bilgisayarınıza aşırı derecede virüs olabilir güncellemeler yüklü olmayabilir sürücüler güncel veya yüklü olmaya bilir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • canlı destek istersenin yazabilirsiniz candan 8 yıl önce