dizimag.co açılmıyor?

dizimag.co açılmıyor sorunu nasıl çözülür?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yabancı dizi izleyenlerin sıkça takip ettiği dizimag.co sitesi az bir zaman önce BTK tarafından kapatıldı.Siteye girmek isteyenler BTK tarafından mahkeme kararıyla kapatıldı uyarısı alıyorlar.

    dizimag.co açılmıyor sorunu nasıl çözülür?

    Dizimag.co sitesi şuanda IP bazlı engellenmemiş gözüküyor.Bu da DNS sistemi sayesinde sitenin erişime tekrar açılabileceğini gösteriyor.Siteyi açmak isteyen kullanıcılar DNS kullanarak erişim sağlayabiliyor.

    Örnek DNS adresleri;

    8.8.8.8

    8.8.4.4

    ismailsarp ismailsarp (6010)